loader image

بازدید مشاور وزیر صنعت عمان از ایران به دعوت هلدینگ رستمی

دکتر محمود المحروقی، مشاور وزیر صنعت و رئیس مرکز ابداعات استراتژیک کشور عمان، برای بار دوم از هلدینگ رستمی بازدید کرد. در این بازدید که در تاریخ 9 بهمن 1402 انجام شد، دکتر المحروقی با آقای رستمی، مدیرعامل هلدینگ رستمی، و دیگر اعضای این مجموعه دیدار و گفتگو کرد.

محورهای گفتگو در این بازدید:

  • بررسی فرصت‌های همکاری‌های اقتصادی و صنعتی بین ایران و عمان
  • معرفی ظرفیت‌ها و توانمندی‌های هلدینگ رستمی در زمینه‌های مختلف
  • تبادل نظر در خصوص راهکارهای توسعه همکاری‌های دوجانبه

دکتر المحروقی در این بازدید ضمن ابراز خرسندی از حضور مجدد در ایران، بر عزم و اراده دولت عمان برای توسعه همکاری‌های اقتصادی با ایران تأکید کرد. ایشان در این بازدید از بازار های مختلف شهر تهران برای آشنایی بیشتر با توانمندی های صنایع ایرانی در تولید محصولات مورد نیاز خانوار های ایرانی بازدید نمود.

آقای رستمی ضمن تشکر از دکتر المحروقی برای حضور مجدد در هلدینگ رستمی، آمادگی این مجموعه را برای همکاری با شرکت‌های عمانی در زمینه‌های مختلف اعلام کرد. وی همچنین به ظرفیت‌های بالقوه بازار ایران و عمان اشاره کرد و ابراز امیدواری کرد که با همکاری‌های دوجانبه، شاهد رونق هرچه بیشتر روابط اقتصادی بین دو کشور باشیم.

در مجموع این بازدید باعث ایجاد تفاهم بیشتر بین دو طرف و توافق برای ایجاد یک بستر الکترونیکی به منظور شناسایی محصولات و خدمات قابل ارائه در دو کشور عمان و ایران و همچنین سایر کشور های منطقه گردید. این بستر به زودی با استفاده از نیرو های متخصص ایرانی در زمینه برنامه نویسی آماده شده و طی مراسمی با حضور مسئولین رسمی دو کشور افتتاح خواهد شد.

جستجو
فهرست مطالب

تازه ترین ها 

دسته ها  

پیمایش به بالا